Jak si vybrat správnou matraci? Rádi Vám poradíme.
Náš konfigurátor matrací Vám pomůže správně se rozhodnout.

Výběr matrace pro vyšší váhové kategorie

Při výběru matrace se zaměřujeme nejen na to, zda se nám na ní příjemně leží, ale kontrolujeme i její nosnost a vhodnost použití pro naši váhovou kategorii. Vhodná matrace by měla splňovat požadavky na správnou podpěru těla (vhodná tvrdost matrace) a pohodlí při spánku, ale také na tvarovou stálost materiálu a jeho životnost, aby se během užívání jeho kvalita rychle nesnižovala a matraci nehrozilo tzv. „proležení“. 

Dalším kritériem při výběru matrace pro vyšší váhové kategorie je také možnost její snadné údržby - rozepínatelné a pratelné potahy jsou dnes samozřejmostí, výhodou je pak nelepený + složený systém matrací SNOOZE (základní + roznášecí matrace) pro snadnější vyvětrání vlhkosti. Zdravotní nezávadnost použitých materiálů je pak ověřena certifikátem Öko-Tex pro PUR a Öko-Tex pro latex zaručující nepřítomnost alergenních a jiných škodlivých látek.

 

Uvedené vlastnosti matrace pro vyšší váhové kategorie splňují novinky v matracích SNOOZE Premio - vysoce kvalitní matrace Dania Gala, Dania Queen a Dania Magic nebo dnes již tradiční matrace Lady Queen, Lady Gala a Lady Magic ve tvrdosti KX. Tyto matrace nabízejí pevnější podpěru těla (vyšší tuhost), různé varianty pohodlí volbou povrchu matrace a potřebnou nosnost do 150 kg.

 

Bližší informace o matracích Dania a Lady zde

Máte zájem o české komfortní matrace SNOOZE?
Přijďte si je vyzkoušet do některé z autorizovaných prodejen.

Kontakt pro obchodní partnery

USNU nové spaní s.r.o.
Studentská 4, 779 00 Olomouc

tel.: 724 567 718
e-mail: objednávky@usnu.cz


Kontakty na firemní prodejny USNU nové spaní

  • Zlín: Třída Tomáše Bati 481 (100 m od divadla),  tel.: 702 185 599 

  • Olomouc: Studentská 4, tel.: 724 567 718

  • Ostrava: Opavská 6113/1, tel.: 734 515 035

  • Frýdek Místek: ul. Dobrovského 3680, tel.: 607 034 304 

www.nové-spani.cz