Jak si vybrat správnou matraci? Rádi Vám poradíme.
Náš konfigurátor matrací Vám pomůže správně se rozhodnout.

Potahy

Matrace SNOOZE nabízejí několik typů potahů. Všechny potahy jsou vyrobeny z kvalitních textilií s důrazem na jejich užitné vlastnosti a dlouhou životnost. Potahy jsou vyrobeny ze dvou samostatných částí spojených zdrhovadlem po celém obvodu matrace - manipulace s potahy a jejich údržba je tak jednodušší. 

Potah SNOOZE Silver je vysoce kvalitní potah pro matrace SNOOZE. Látka obsahuje ionty stříbra. Tato úprava dodává potahu antibakteriální - antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C. Dvě protižmolkové povrchové úpravy látky dodávájí potahu zvýšenou odolnost a životnost.

Potah SNOOZE Active je luxusní potah se zvýšenou odolností proti oděru a výbornými hygienickými vlastnostmi. Látka obsahuje ionty stříbra (tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti) a vlákna Tencel - přírodní celulóza, zajišťují výborný odvod vlhkosti. Potah je možné rozdělit na 2 poloviny a lze jej prát do 60 °C.

Potah BAMBOO je luxusní potah s novým designem a podílem vlaknem z bambusu. Touto úpravou potah navyšuje odvodvod vlhkosti - potu z matrace. Tato úprava dodává potahu antibakteriální a antiplísňové vlastnosti. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60°C.

Potah ADAPTIC je vyroben z kvalitní elastické látky bez prošité výplně. Potah má moderní design a je velmi příjemný na dotek. Ideální potah pro matrace, které mají na povrchu viscoelastickou pěnu, latexove matrace nebo matrace Xanthe – potah zachovává při ležení maximální efekt matrace. Potah je snímatelný a lze jej prát do 60 °C.

Potah MEDICOTT® obsahuje ionty stříbra, které zajištují jeho antibakteriální vlastnosti a je vhodný také pro děti, alergiky a astmatiky. Potah velmi dobře odvádí vlhkost. Speciální úprava potahu umožnuje jeho praní až do 90 °C.

Potah New Jersey je cenově příznivou variantou matrací SNOOZE. Obsahuje vysoký podíl vláken Tencel (přírodní celulóza). Nabízí příjemné klima při spánku a zajištuje výborný odvod vlhkosti. Potah má vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Výplň potahu tvoří duté vlákno. Potah lze prát do 60°C
.

Máte zájem o české komfortní matrace SNOOZE?
Přijďte si je vyzkoušet do některé z autorizovaných prodejen.

Kontakt pro obchodní partnery

USNU nové spaní s.r.o.
Studentská 4, 779 00 Olomouc

tel.: 724 567 718
e-mail: objednávky@usnu.cz


Kontakty na firemní prodejny USNU nové spaní

  • Zlín: Třída Tomáše Bati 481 (100 m od divadla),  tel.: 702 185 599 

  • Olomouc: Studentská 4, tel.: 724 567 718

  • Ostrava: Opavská 6113/1, tel.: 734 515 035

  • Frýdek Místek: ul. Dobrovského 3680, tel.: 607 034 304 

www.nové-spani.cz