Jak si vybrat správnou matraci? Rádi Vám poradíme.
Náš konfigurátor matrací Vám pomůže správně se rozhodnout.

O nás

SNOOZE s.r.o. je česká firma, která se specializuje na výrobu matrací nejvyšší kvality. Nabídka zahrnuje pěnové, latexové, pružinové a ortopedické lamelové matrace v provedení optimálního poměru ceny a kvality. Jednotlivé typy matrací jsou vyráběny v různých tvrdostech a konstrukcích, které jsou vhodné pro dané skupiny uživatelů rozdělených podle hmotnosti. Toto nastavení zajistí snadný a hlavně správný výběr matrace s výsledkem optimální - komfortní podpěry těla při ležení pro dospělé, seniory nebo děti. 

Nejvýraznějším prvkem matrací SNOOZE je jejich složené - nelepené provedení "základní + roznášecí matrace", které nabízí oboustranné 100% využítí jednotlivých částí matrace, větrání a údržbu matrace jejich rozložením, možnou výměnu části matrace nebo provedení matrace s možností více tvrdostí v jedné matraci. Ukázku využití složeného provedení matrací SNOOZE si můžete prohlédnout například ve videoprezentacích matrací Carmen Anne s Dania Magic

Vývoj matrací SNOOZE vychází z našich mnohaletých zkušeností s výrobou matrací, které doplňujeme klinickým testováním v nemocničním zařízení a spoluprací s odborníky, jejichž obor souvisí se zdravým spánkem. Všechny použité materiály splňují 100% zdravotní nezávadnost, která je doložena u každého typu matrace certifikáty OEKO - TEX.

Důležitou součástí matrace je její podklad - rošt. V nabídce roštů SNOOZE pod značkou NOON najdete lamelové nebo dřevěnné rošty, které jsou přizpůsobeny pro optimální kombinaci s matracemi SNOOZE.

Na individuální nastavení a kvalitu matrací navazují také SNOOZE polštáře NOON, jejiž provedení s možným přispůsobení množství výplně vyhoví i těm nejnáročnějším uživatelům.  

Od roku 2018 jsme zahájili produkci postelí SNOOZE z masivu buk a dub v provedení maximální kvality. Nabídka postelí SNOOZE zde

Spánek je individuální záležitost. Každý jsme jiný a každý potřebujeme jinou matraci, polštář a správnou kombinaci matrace - rošt. Vyberte si matraci z materiálu, který Vám bude vyhovovat. Sestavte si kombinaci, na které se Vám bude nejlépe spát.

Investujte do vlastního zdraví a pořiďte si kvalitní matraci, rošt a polštáře SNOOZE do Vaší ložnice u autorizovaných prodejců SNOOZE s.r.o.

 

Máte zájem o české komfortní matrace SNOOZE?
Přijďte si je vyzkoušet do některé z autorizovaných prodejen.

Kontakt pro obchodní partnery

SNOOZE s.r.o.
Studentská 4, 779 00 Olomouc

tel.: 588 881 160
e-mail: info@snooze.cz