Jak si vybrat správnou matraci? Rádi Vám poradíme.
Náš konfigurátor matrací Vám pomůže správně se rozhodnout.

Jak si vybrat vhodnou matraci?

Zakoupení vhodné matrace je jedním z nejdůležitějších předpokladů pro zajištění kvalitního odpočinku a zdravého spánku. Výběr matrace je velmi individuální a je nutné zohlednit postavu, váhu a požadavky na pohodlí ležení budoucího uživatele. K výrobě matrací se používají latexové pěny, polyuretanové pěny a pružinové jádra (všechny použité materiály by měly mít zkoušku Oeko-Tex, potvrzující jejich zdravotní nezávadnost). Tyto materiály určují charakteristické vlastnosti matrací, jejich pružení - způsob podpěry těla. Vyberte si podle Vašich požadavků nebo zvyklostí vyhovující typ materiálu. Matrace jsou vyráběny v různých tvrdostech. Zvolte si správnou tvrdost v závislosti na Vaší váze - postavě (výšší váha = vyšší tvrdost). Matrace nabízejí různé varianty povrchů (horní lehací plochu). Vyberte typ materiálu, který Vám přinese požadované vlastnosti (změkčení nebo zpevnění povrchu matrace, popř. speciální vlastnosti jako antidekubitní, antibakteriální, apd.). Důležitou součástí matrace je potah. Kvalitní potah lze rozdělit na dvě poloviny, prát na 60°C a nabízí některou z nadstandardních úprav (např. antižmolková úprava, antibakteriální úprava s ionty stříbra, 3D odvětrávací mřížka na boku matrace apd.). 

Při výběru matrace by jste neměli dělat kompromisy a nevolit stejnou variantu jako například Váš partner. Vybírejte matraci přesně podle svých požadavků a potřeb.

Matrace SNOOZE s.r.o. jsou vyrobeny ze značkových materiálů nejvyšší kvality se zaměřením na individuální přizpůsobení budoucímu uživateli, zajišťující správnou podpěru těla, dlouhou životnost a výborné hygienické vlastnosti.

Využijte pro výběr Vaší matrace   konfigurátor matrací 

nebo navštivte autorizované prodejce matrací SNOOZE, kde si matrace můžete vyzkoušet a s výběrem Vám poradí odborní prodejci v oblasti zdravého spaní.

Máte zájem o české komfortní matrace SNOOZE?
Přijďte si je vyzkoušet do některé z autorizovaných prodejen.

Kontakt pro obchodní partnery

USNU nové spaní s.r.o.
Studentská 4, 779 00 Olomouc

tel.: 724 567 718
e-mail: objednávky@usnu.cz


Kontakty na firemní prodejny USNU nové spaní

  • Zlín: Třída Tomáše Bati 481 (100 m od divadla),  tel.: 702 185 599 

  • Olomouc: Studentská 4, tel.: 724 567 718

  • Ostrava: Opavská 6113/1, tel.: 734 515 035

  • Frýdek Místek: ul. Dobrovského 3680, tel.: 607 034 304 

www.nové-spani.cz