O nás

SNOOZE s.r.o. je česká firma, která se specializuje na výrobu matrací nejvyšší kvality za přijatelnou cenu. Pro výrobu jsou používány kvalitní a moderní materiály, které mají vysoké užitné vlastnosti a dlouhou životnost. Sortiment matrací zahrnuje širokou škálu materiálů a možnost sestavení lehací plochy podle individuálních požadavků. 

Nabídka zahrnuje matrace pro různé věkové i váhové kategorie. Pro výrobu používáme pouze ověřené materiály nejvyšší kvality. Vývoj matrací vychází z našich mnohaletých zkušeností s výrobou matrací, které doplňujeme klinickým testováním a spoluprací s odborníky, jejichž obor souvisí se zdravým spánkem.

 

Spánek je individuální záležitost. Každý jsme jiný a každý potřebujeme jinou matraci, polštář a správnou kombinaci matrace - rošt. Vyberte si matraci z materiálu, který Vám bude vyhovovat. Sestavte si kombinaci, na které se Vám bude nejlépe spát.

Investujte do vlastního zdraví a pořiďte si kvalitní matraci, rošt a polštáře SNOOZE do Vaší ložnice u autorizovaných prodejců SNOOZE s.r.o.

 

Jak si vybrat správnou matraci? Rádi Vám poradíme.
Náš konfigurátor matrací Vám pomůže správně se rozhodnout.

Máte zájem o české matrace SNOOZE? Přijďte si je vyzkoušet do některé z autorizovaných prodejen.

Kontakt pro obchodní partnery

SNOOZE s.r.o.
Studentská 4, 779 00 Olomouc

tel.: 588 881 160
e-mail: info@snooze.cz